Къща за гости "Стария орех"

📍 Хотели за кучета в Видин

6.6

Къща за гости "Стария орех" предлага изключително уютно пространство в град Видин, подходящо за семейства и групи. Обекта се отличава с просторни стаи, които функционират като самостоятелни мини къщи, оборудвани с пълно кухненски комплект. Гостите могат да се насладят на общи пространства, басейн с джакузи и богата зелена зона, която създава атмосфера на истински оазис за почивка.

Учтививото отношение на персонала и вниманието към детайли гарантират комфортно преживяване. Мястото е добре дошло за домашни любимци и предлага отлична инфраструктура с детска площадка, паркинг и зони за барбекю. Съчетанието от тишина, удобства и естетика прави този комплекс перфектен избор за релакс и качествен престой в региона.

Къща за гости "Стария орех" намира се на позиция 9 от общо 15 хотели за кучета в Видин

Отзиви на клиенти

★★★★★
★★★★★

Къща за гости "Стария орех" има рейтинг 4.8 от 5 въз основа на над 62 отзива в Google

Sasha Dinkova

Невероятно място! Очаровани сме аз и моето голямо семейство/вие сте група чуваме почти винаги/. Място за нас и децата. Красив оазис, много зеленина и цветя, уютно и приятно.Барбекю,кухненски бокс, кафе, фитнес, паркинг....Забавления за децата и релакс за нас. Всичко е така както е на снимките. Посещавайки Видин ще отсядам винаги в "Стария орех"връща ме в детството ми със стария орех до къщата на баба....харесвам го

Sasha Dinkova ☆ 5/5
Живка Тошева

Прекрасно място! Един истински оазис в град Видин! Просторни стаи, кухни обзаведени с всичко необходимо - уреди и посуда. Обособени кътчета за храна, развлечения, забавления, външно барбекю, детска площадка, паркинг, басейн с джакузи, много красиво озеленяване… всичко на ниво! И домашните любимци са добре дошли! Собственикът възпитан, любезен, отзивчив и ненатрапващ се 🙂 Ако пак отидем в този район бихме отседнали само там! Горещо препоръчвам!

Живка Тошева ☆ 5/5
Eli Hristova

Невероятно, уникално място! Много приятно сме изненадани. Собственикът, страхотен, интересен човек. Направил е мястото с голямо желание и любов!Като минеш през вратата, забравяш всичко. Влизаш в оазис насред града!!! Стаите просторни, банята също. Всъщност всяка стая е като мини къща и си има самостоятелна кухня, също като мини къща.Горещо препоръчвам!!!

Eli Hristova ☆ 5/5
Sabrina Hamruni

Ако има как и 10 звезди ще дам. Уникално място с всички удобства и просторни стаи. Комплексът има 2 напълно оборудвани кухни, в нашата имаше допълнителна холова част, трапезария и зала за събирания. Хостът организира гостите, така че всеки да има уединение и тишина за почивка. За колите има паркоместа в двора, на разположение на гостите са малко баскетболно игрище, детска площадка, тенис на маса и полуоткрит фитнес в двора. Цените са доста скромни за предоставената услуга. Хостът е страхотен човек, общителен и винаги на разположение.

Sabrina Hamruni ☆ 5/5
Plamena Terzieva

Собственикът е много готин, разбран, гостоприемен и супер пич. Къщата е топ, много уютна, страхотно обзаведена, просторна и с всички удобства. Няма как да се скучае на това място - има пързалка, джаги, маса за тенис, кош за баскетбол, фитнес уреди, пъзели. Очаровани сме. Определено ще я посетим пак!

Plamena Terzieva ☆ 5/5
Mariya Lyubenova

Райско място - много красиво озеленено, спокойно и предлагащо всякакви удобства, а също и активности (баскетбол, тенис на маса, джаги). Стаите са чисти, уютни и много приветливи. Определено бихме дошли отново при по-топло време, за да се възползваме и от басейна. 🙂

Mariya Lyubenova ☆ 5/5
Krasen Zahariev

Много желание и душа е вложил собственика. Зеленина, оборудване, помещения... може малко да е по почистено, но определено не е мръсно. Ако пътувате до Видин препоръчвам!

Krasen Zahariev ☆ 4/5

Информация за Къща за гости "Стария орех"

Адрес

Къща за гости "Стария орех" намира се на адрес: ж.к. Строител, ул. "Свети Ромил Видински" 100, 3700 Видин, България

Телефон

Телефонният номер на Къща за гости "Стария орех" е +359 89 796 3656

Уебсайт

Уебсайтът на Къща за гости "Стария орех" е: egohouse.eu

Street View

Street View - Къща за гости "Стария орех" Разгледайте в 360°

Свържете се с Къща за гости "Стария орех"

    Подобни алтернативи близо до Къща за гости "Стария орех"

    Go up